Yhteystiedot

Lipunmyynti ja info
+358 40 565 6582

info@allasseapool.fi

Käyntiosoite ja tavaroiden toimitus
Katajanokanlaituri 2a,
00160 Helsinki


Kahvila Cafe Allas
cafe@neighbour.fi
puh. 0400601806


Ravintola Neighbour Bistro
info@neighbour.fi
puh. 0400470045


Pöytävaraukset: Neighbour
sekä info@neighbour.fi


Postiosoite
Helsinki Allas Oy
Töölönkatu 51 a-b
00250 Helsinki

Kuinka voimme auttaa?

Raoul Grünstein

Hallituksen puheenjohtaja
raoul.grunstein@toolourban.fi
+358 40 546 5630

Maija Rabina

Operatiivinen johtaja
Altaan päivittäistoiminta
maija.rabina@allasseapool.fi

Tiina Vainio

Wellness Manager
Wellness- ja liikuntapalvelut
tiina.vainio@allasseapool.fi
+358 40 5091968

Joni Hinkkanen

Avainasiakaspäällikkö
Tilakyselyt ja yksityistilaisuudet
joni.hinkkanen@allasseapool.fi
+358 40 621 2009

Jannika Salminen

Markkinoinnin suunnittelija
Markkinointitoimenpiteet
jannika.salminen@allasseapool.fi
+358 40 485 5767

Ville Hast

Myyntijohtaja
Altaan yhteistyökumppanit
ville.hast@korjaamo.fi
+358 45 123 1311

Vuoroesimiehet

esimiehet@allasseapool.fi