Yhteystiedot

Lipunmyynti ja info
+358 40 565 6582

info@allasseapool.fi

Käyntiosoite ja tavaroiden toimitus
Katajanokanlaituri 2a,
00160 Helsinki


Kahvila Cafe Allas
cafe@neighbour.fi
puh. 0400601806


Ravintola Neighbour Bistro
info@neighbour.fi
puh. 0400470045


Pöytävaraukset: Neighbour
sekä info@neighbour.fi


Postiosoite
Helsinki Allas Oy
Töölönkatu 51 a-b
00250 Helsinki

Kuinka voimme auttaa?

Bodil Ståhl

Toimitusjohtaja
bodil.stahl@allasseapool.fi
+358 40 515 4789

Raoul Grünstein

Hallituksen puheenjohtaja
raoul.grunstein@toolourban.fi

Marianne Mäkelä

Kehitysjohtaja
marianne.makela@toolourban.fi

Maija Rabina

Operatiivinen johtaja
Altaan päivittäistoiminta
maija.rabina@allasseapool.fi

Tiina Vainio

Wellness Manager
Wellness- ja liikuntapalvelut
tiina.vainio@allasseapool.fi
+358 40 024 33 14

Henriikka Tapola

Myyntineuvottelija
Ryhmät ja matkanjärjestäjät
henriikka.tapola@allasseapool.fi

Joni Hinkkanen

Avainasiakaspäällikkö
Tilakyselyt ja yksityistilaisuudet
joni.hinkkanen@allasseapool.fi
+358 40 621 2009

Tuuli Kuittinen

Event Coordinator
Yritystapahtumat
tuuli.kuittinen@allasseapool.fi
+358 40 779 3029

Susanna Bäckström

Markkinointiviestintäpäällikkö
susanna.backstrom@allasseapool.fi

Pia Kaipainen

Marketing Specialist
Events, Community & Content
pia.kaipainen@allasseapool.fi

Vuoroesimiehet

esimiehet@allasseapool.fi