Yhteystiedot

Lipunmyynti ja info
+358 40 565 6582

info@allasseapool.fi

Käyntiosoite ja tavaroiden toimitus
Katajanokanlaituri 2a,
00160 Helsinki


Kahvila Cafe Allas
cafe@neighbour.fi
puh. 0400601806


Ravintola Neighbour Bistro
info@neighbour.fi
puh. 0400470045


Pöytävaraukset: Neighbour
sekä info@neighbour.fi


Postiosoite
Helsinki Allas Oy
Töölönkatu 51 a-b
00250 Helsinki

Kuinka voimme auttaa?

Maija Rabina

Operatiivinen johtaja
Altaan päivittäistoiminta
maija.rabina@allasseapool.fi

Esa Kandelberg

Ohjelmapäällikkö
Altaan ohjelmisto ja näyttelyt
esa.kandelberg@allasseapool.fi
+358 40 0481 431

Joni Hinkkanen

Avainasiakaspäällikkö
Tilakyselyt ja yksityistilaisuudet
joni.hinkkanen@allasseapool.fi
+358 40 621 2009

Jenni Hilonen

Tuottaja
Altaan tapahtumat ja yritystilaisuudet
jenni.hilonen@allasseapool.fi
+358 40 704 3347

Timo Metsälä

Toimitusjohtaja
timo.metsala@allasseapool.fi

Hanna Liimatainen

Markkinointipäällikkö
hanna.liimatainen@allasseapool.fi
+358 50 5370515

Jannika Salminen

Markkinoinnin suunnittelija
Digitaalinen markkinointi, mediaostot, vierailut ja yhteydenotot
jannika.salminen@allasseapool.fi
+358 40 485 5767

Ville Hast

Myyntijohtaja
Altaan yhteistyökumppanit
ville.hast@korjaamo.fi
+358 45 123 1311

Vuoroesimiehet

esimiehet@allasseapool.fi